9 آذر 1395

تمرین روزانه ی تلقین مثبت و تغییر نگرش منفی

مولف: خانم رضائی   /  دسته: مشاور مدرسه   /  رتبه دهید:

موضوع: تمرین روزانه ی تلقین مثبت و تغییر نگرش منفی

عزیزان  ! آیا می دانید  که مغز یک انسان تا چه حد تلقین پذیر است  ؟ و تا چه حد دستورات و فرمان ها و تلقینات  ما را می پذیرد ؟  می توانی تحقیق  کنی و به این باور برسی و راه زندگیت را  روشن  سازی.یا می توانی از همین امروز امتحان کنی و شروع کنی   و  نتایج شگفت انگیز آن را در زندگی خود ببینی. هر روز مرتّب با خود  تکرار کن. . .

من آرام هستم آرام آرام. . . و از آرامش خود احساس خوبی دارم .من با تمام وجودمآرامش را در درون خود احساس میکنم و از آن لذت می برم.چه احساس خوبی دارم . . .من خودم را دوست دارم و به خودم احترام میگذارم.

من خود را انسانی قاطع ، مصّمم و مؤفق با باورهای عالی می دانم.من می توانم با نیروی اراده و فکر زندگیم را دگرگون سازم.من با قدرت بیکران خود و با یاری خداوند هر کاری را که اراده کنم انجام می دهم.من مدرسه را دوست دارم. من از درس خواندن و مطالعه لذت می برم.من انسانی با اراده و عالی ام.من شاهد خواهم بود که چگونه این روزها را با مؤفقیت سپری خواهم کرد.من خدا را دوست دارم و او  همیشه یار و نگهدار من است.من روز به روز اعتماد به نفسم بیشتر و بیشتر می شود.من روز به روز بهتر و بیشتر مطالعه خواهم کرد.من در امتحاناتم مؤفق خواهم شد.من حتماً به هدف خود  که همان مؤفقیت در درسهایم است خواهم رسید .من زندگی را دوست دارم.من انسان ها را دوست دارم .من خودم را دوست دارم من خدا را دوست دارم.من سرشار از انرژی و آرامشم.من هر روز زندگی سرشار  از مؤفقیت را آغاز خواهم کرد.

من به خودم ایمان دارم.من می توانم بر خود مسلّط شوم.

من فردی هستم  که با تمام وجود قصد می کند مؤفق شود ، یقین دارد که پیروز می شود، من روی مؤفقیت خود متمرکز می شوم .من احساس خوبی نسبت به خود دارم.

همچنان که  ژست افراد مؤفق را به خود  می گیری  لذت رسیدن به مؤفقیت را با تمام وجودت احساس کن . . . باید زندگیت را متحول سازی و تجسم کن که برنامه های درسی خود را به چه خوبی اجرا میکنی. . . احساس لذت و شادمانی را از اجرای برنامه هایت در لحظه لحظه ی خود ایجاد کن. . .

خوشحال و شادمان و پر از انرژی هستی چراکه احساست هم جهت با آن چیزی شده است که می خواهی.باید « فکر و احساس تو » هم جهت با هم فعالیت  کنند.احساس امید، و خوشحالی و تلاش است که تو را به هدفت می رساند.احساس خوب یعنی جهت گیری بهتر.احساس اعتماد به نفس ، احساس پیروزی و عشق به تحصیل و اطمینان از حصول نتیجه ی مثبت را در خودت ایجاد کن و باور کن که تو توانمندی. . . چراکه تو شاهکار زندگی هستی . . . چراکه تو شگفت انگیزی . . .

از همین حالا تصمیم بگیر  که فقط پیامهای مثبت را به مغز خود ارسال کنی .تو عاشق مطالعه می شوی ، تو از یادگیری و مطالعه لذت می بری ، و برنامه های درسی برای تو قابل اجراست.احساس خوب و احساس شور و شعف از رسیدن به هدف  است که  باعث حرکت و تلاش تو می شود.

تو به این حقیقت باور داشته باش  که چقدر قدرتمندی. . .  باور کن که با قدرت درونی خود و انرژی سرشارت می توانی مؤفق شوی این باورهای مثبت ؛ جاده ی مؤفقیت تو را هموار خواهدساخت و زندگی تو را دگرگون خواهد کرد.

درود برتو که به قدرت اعجاب انگیز درون خود پی برده ای و تصمیم داری که عالی و مثبت فکر کنی و زندگی خود را با نیروی فکرو احساس عالی ات و قدرت بی کرانت دگرگون سازی.با تلاش خود  شاهد باش که چگونه این روزها را یکی پس از دیگری با مؤفقیت سپری میکنی اکنون  قاطعانه و مصّمم با باورها و احساسات عالی ات  به سوی اهدافت گام بر  دار . . .

آرزو می کنیم برایتان بهترین  مؤفقیت ها را  در پناه باریتعالی .

 

تعداد مشاهده (637)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره مقاله "تمرین روزانه ی تلقین مثبت و تغییر نگرش منفی"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید