چاپ خبر
دبیرستان دوره اول هیأت امنایی سعدی شنبه, ۰۹ خرداد ۱۳۹۴
اردوی برون استانی اصفهان
با سلام
همانگونه که در جلسه ی روز پنجشنبه 93/11/16 در سالن شهید بهرامی دانشگاه علم و صنعت اعلام گردید با توجه به نظر دانش آموزان عزیز مقرر گردید اردوی برون استانی امسال به مقصد اصفهان  در تاریخ 93/11/23 لغایت 93/11/26 برگزار گردد. از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزان با تلاش ویژه ی خود موفقیت چشمگیر و قابل قبولی کسب نموده اند لذ ا کلیه دانش آموزان مجاز به ثبت نام و شرکت در اردو می باشند. (تغییر تاریخ اعلام شده به علت نبودن ظرفیت خالی در آن زمان بوده است . )
ظرفیت موجود 80 نفر می باشد .در صورتی که آمار متقاضیان بیش از ظرفیت باشد شورای آموزشگاه با در نظر گرفتن عملکرد آموزشی ؛ پرورشی و انضباطی اعلام نظر خواهد نمود. 
کلیه افرادی که در جلسه حاضر بوده و نمون برگ ثبت نام را دریافت نموده اند می توانند حداکثر تا روز شنبه نسبت به تحویل تقاضای خود به همراه وجه -330 الی 350 هزار تومان - اقدام فرمایند . ( افرادی که تقاضای خود را روز پنجشنبه تحویل داده اند نیازی به ارائه مجدد تقاضا نامه ندارند . فقط وجه اردو را تحویل نمایند .)
بدینوسیله به افرادی که بنا به عللی موفق به حضور در جلسه نشده اند اطلاع رسانی می گردد در صورت تمایل روز شنبه مراجعه فرمایند . 
قابل ذکر است بلیط قطار تهران - اصفهان در بهمن ماه فقط برای روز پنجشنبه مورخ 93/11/23 ظرفیت مورد نظر را دارا می باشد. لذا باید در اسرع وقت نسبت به رزرو بلیط اقدام گردد. 
ضمنا زمان اردو 3 روز می باشد . 
انتهای پیام/.